WATTS MANOMETER 63-R-1/4 0/6B - 821063006
Artikelnummer: 20561992 | Fabrikantnummer: 821063006 | EAN: 3800152513024
Het productnummer van de fabrikant is 821063006. Het EAN nummer is 3800152513024. Het interne artikelnummer is 20561992.
| Klasse |
Buisveermanometer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
Instrumentation
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Maat procesaansluiting | 1/4" |
| Plaats aansluiting | Onder |
| Vloeistof gedempt | Nee |
| Drukeenheid | bar/psi |
| Materiaal ruit | Kunststof |
| Aansluiting | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Montage manometer | Direct |
| Materiaal procesaansluiting | Messing |
| Nauwkeurigheidsklasse volgens EN | 2,5 % |
| Meetbereik | 0 - 6 |
| Schaalindeling (druk) | 0 - 6 bar |
| Max. omgevingstemperatuur | 60 °C |
| Breedte behuizing | 63 mm |
| Diameter behuizing | 63 mm |
| Hoogte behuizing | 63 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | 1 - 80 °C |
| Categorieën |
Verwarming koeltechniek
Meetinstrumenten Gereedschap |