WATTS DRKVERSCHREG DN15/BU3/4" - 1882007
Artikelnummer: 20643565 | Fabrikantnummer: 1882007 | EAN: 3390430033929
Het productnummer van de fabrikant is 1882007. Het EAN nummer is 3390430033929. Het interne artikelnummer is 20643565.
| Klasse |
Reduceerventiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
Pressure
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met sifon | Nee |
| Geschikt voor stoom | Nee |
| Met manometer | Nee |
| Geschikt voor vloeistoffen | Ja |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Druktrap klasse | PN 25 |
| Met koppeling aansluiting 1 | Nee |
| Met koppeling aansluiting 2 | Nee |
| Hoek van de spindel | 180 ° |
| Max. inlaatdruk | 15 bar |
| Gereduceerde druk | 1.5 - 5 bar |
| Aansluiting 1 | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Afdichting | Rubber |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 20 mm |
| Nom. diameter aansluiting 1 | 3/4" (20) |
| Mediumtemperatuur (continu) | 30 - 30 °C |
| Materiaalkwaliteit | Messing ontzinkingsarm |
| Categorieën |
Las soldeergereedschap en materialen
Gereedschap |