WATTS THERM DRAADL BTDP03 HC RF - 900008100
Artikelnummer: 24148760 | Fabrikantnummer: 900008100 | EAN: 3660878081005
Het productnummer van de fabrikant is 900008100. Het EAN nummer is 3660878081005. Het interne artikelnummer is 24148760.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 85 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 85 mm |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Opnemer extern | Ja |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Met display | Ja |
| Diepte | 32 mm |
| Aansluiting | Draadloos |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Bediening | Toets |
| Type voeding | Batterij |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Meetbereik | 5 - 30 °C |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Contactuitvoering | Verbreekcontact (NC) |
| Model | Aan/Uit |
| Diameter | mm |
| Energieverbruik standby (solstandby) | W |
| Max. spanning contacten | V |
| Max. contactbelasting | A |
| Differentiewaarde | - K |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |