WATTS THERMMTR WYZR 1/2"T80/50A - 825080112
Artikelnummer: 20548003 | Fabrikantnummer: 825080112 | EAN: 3800152528479
Het productnummer van de fabrikant is 825080112. Het EAN nummer is 3800152528479. Het interne artikelnummer is 20548003.
| Klasse |
Bimetaalthermometer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
Instrumentation
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Maat procesaansluiting | 1/2" |
| Aansluiting | Buitendraad |
| Max. werkdruk | 10 bar |
| Plaats aansluiting | Achter |
| Materiaal ruit | Kunststof |
| Insteeklengte | 50 mm |
| Meetbereik | 0 - 120 °C |
| Materiaal procesaansluiting | Messing |
| Diameter behuizing | 80 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse volgens EN | 2 % |
| Met zakbuis | Nee |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |