WATTS REDUCVENTL DRV 2"-BUI - 0501150
Artikelnummer: 22409743 | Fabrikantnummer: 0501150 | EAN: 8019001016660
Het productnummer van de fabrikant is 0501150. Het EAN nummer is 8019001016660. Het interne artikelnummer is 22409743.
| Klasse |
Reduceerventiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
Pressure
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Hoogte | 262 mm |
| Met sifon | Nee |
| Geschikt voor stoom | Nee |
| Met manometer | Nee |
| Geschikt voor gassen | Ja |
| Geschikt voor vloeistoffen | Ja |
| Gereduceerde druk | 1.5 - 6 bar |
| Druktrap klasse | PN 25 |
| Met koppeling aansluiting 1 | Nee |
| Met koppeling aansluiting 2 | Nee |
| Max. inlaatdruk | 25 bar |
| Aansluiting 1 | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Afdichting | Rubber |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 50 mm |
| Nom. diameter aansluiting 1 | 2" (50) |
| Mediumtemperatuur (continu) | 30 - 30 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Las soldeergereedschap en materialen
Gereedschap |