WATTS VISION THEM BT-D03 WIT - 900007710
Artikelnummer: 22686495 | Fabrikantnummer: 900007710 | EAN: 3660878077107
Het productnummer van de fabrikant is 900007710. Het EAN nummer is 3660878077107. Het interne artikelnummer is 22686495.
| Klasse |
Slimme thermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Diepte | 17 mm |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Met display | Ja |
| Hoogte | 83.5 mm |
| Weersafhankelijke regeling | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Uitvoering klok | Digitaal |
| Bediening | Toets |
| Met ontvanger | Ja |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Type voeding | Batterij |
| Kloktype | Dagklok |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Aantal schakelprogramma's | 9 |
| Zelflerend | Ja |
| Breedte | 83.5 mm |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Regeling type modulerend | Nee |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Met aanwezigheidswaarneming | Nee |
| Communicatieprotocol | Merkgebonden |
| Geschikt voor vloerverwarmingsregeling | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor stadsverwarmingsregeling | Ja |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |