WATTS VISION LIGHT BT-D RF+ONTV - 900006845
Artikelnummer: 23625863 | Fabrikantnummer: 900006845 | EAN: 3660878068457
Het productnummer van de fabrikant is 900006845. Het EAN nummer is 3660878068457. Het interne artikelnummer is 23625863.
| Klasse |
Slimme thermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 60 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 80 mm |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Opnemer extern | Ja |
| Met display | Ja |
| Diepte | 27 mm |
| Zelflerend | Nee |
| Weersafhankelijke regeling | Nee |
| Uitvoering klok | Digitaal |
| Met ontvanger | Ja |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Type voeding | Batterij |
| Kloktype | Dagklok |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Max. spanning contacten | 12 V |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Nee |
| Met aanwezigheidswaarneming | Nee |
| Communicatieprotocol | Merkgebonden |
| Geschikt voor vloerverwarmingsregeling | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor stadsverwarmingsregeling | Ja |
| Contactuitvoering | Verbreekcontact (NC) |
| Max. contactbelasting | 12 A |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |