WATTS VISION PRO BT-DP RF+ONTV - 900006846
Artikelnummer: 23625864 | Fabrikantnummer: 900006846 | EAN: 3660878068464
Het productnummer van de fabrikant is 900006846. Het EAN nummer is 3660878068464. Het interne artikelnummer is 23625864.
| Klasse |
Slimme thermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 83 mm |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Hoogte | 80 mm |
| Opnemer extern | Ja |
| Met display | Ja |
| Diepte | 27 mm |
| Weersafhankelijke regeling | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Uitvoering klok | Digitaal |
| Met ontvanger | Ja |
| Type voeding | Batterij |
| Regelkarakteristiek | PID |
| Kloktype | Weekklok |
| Aantal schakelprogramma's | 9 |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Communicatieprotocol | Merkgebonden |
| Geschikt voor vloerverwarmingsregeling | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor stadsverwarmingsregeling | Ja |
| Contactuitvoering | Elektronisch |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |