Watts Vision Smart Home System Bedieningspaneel zoneregeling | 900007256 - 900007256
Artikelnummer: 21148331 | Fabrikantnummer: 900007256 | EAN: 3660878072560
Het productnummer van de fabrikant is 900007256. Het EAN nummer is 3660878072560. Het interne artikelnummer is 21148331.
| Klasse |
Slimme thermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 158 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 116.5 mm |
| Aansluiting | 2-draads |
| Met display | Ja |
| Weersafhankelijke regeling | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Uitvoering klok | Digitaal |
| Met ontvanger | Ja |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Kloktype | Dagklok |
| Overwerkschakelaar | Ja |
| Diepte | 20.5 mm |
| Zelflerend | Ja |
| Bediening | Touchscreen |
| Aantal schakelprogramma's | 0 |
| Geschikt voor koeling | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Met aanwezigheidswaarneming | Nee |
| Communicatieprotocol | Merkgebonden |
| Geschikt voor vloerverwarmingsregeling | Ja |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Geschikt voor stadsverwarmingsregeling | Ja |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Artikelnummer: 21148331
Fabrikantnummer: 900007256