WATTS VISION 1GR ONTVANGER - 900006674
Artikelnummer: 20667347 | Fabrikantnummer: 900006674 | EAN: 3660878066743
Het productnummer van de fabrikant is 900006674. Het EAN nummer is 3660878066743. Het interne artikelnummer is 20667347.
| Klasse |
Radiofrequent ontvanger schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
VISION
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Smart Home System |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 26 mm |
| Voedingsspanning | 230 V |
| Verwarmen | Ja |
| Koelen | Nee |
| Max. contactbelasting | 10 A |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Type contact | Maak |
| Hoogte | 170 mm |
| Met schakelklok | Nee |
| Uitgangsspanning | 230 V |
| Aantal kanalen/zone | 1 |
| Met extra contact | Nee |
| Radiografisch | Ja |
| Max. vermogen per kanaal | 230 VA |
| Ontvangst frequentie | 868.3 MHz |
| Categorieën | Schakelmateriaal |