WATTS ELSRVMTR 800000210 - 800000210
Artikelnummer: 22409890 | Fabrikantnummer: 800000210 | EAN: 8019001073540
Het productnummer van de fabrikant is 800000210. Het EAN nummer is 8019001073540. Het interne artikelnummer is 22409890.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
Actuator
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 38 mm |
| Hoogte | 52 mm |
| Functie | Spanningsloos gesloten NC |
| Handbediening | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Hulpcontacten | Ja |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 2.5 VA |
| Looptijd | 300 s |
| Slaglengte | 3.5 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |