WATTS ELSRVMTR 800000226 - 800000226
Artikelnummer: 22409894 | Fabrikantnummer: 800000226 | EAN: 8019001073502
Het productnummer van de fabrikant is 800000226. Het EAN nummer is 8019001073502. Het interne artikelnummer is 22409894.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
WATTS
Toon alle producten van WATTS |
| Serie |
Actuator
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 38 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Handbediening | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Hulpcontacten | Ja |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 2.5 VA |
| Looptijd | 300 s |
| Functie | Spanningsloos open NO |
| Slaglengte | 3.5 mm |
| Nom. vermogen | 24 VA |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |