Wavin BEUGEL GR 80XM8 - 4227008000
Artikelnummer: 22947532 | Fabrikantnummer: 4227008000 | EAN: 8712148018749
Het productnummer van de fabrikant is 4227008000. Het EAN nummer is 8712148018749. Het interne artikelnummer is 22947532.
| Klasse |
Tweedelige beugel rond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wavin
Toon alle producten van Wavin |
| Serie |
Bevestigingsmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 20 mm |
| Diepte | 0 mm |
| UL-keur | Nee |
| Hoogte | 92 mm |
| Aansluitvoorziening | Binnendraad |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Geschikt voor koperen buis | Nee |
| Geschikt voor stalen buis | Nee |
| Geschikt voor aluminium buis | Nee |
| Geschikt voor roestvaststalen buis | Nee |
| Geschikt voor gietijzeren buis | Nee |
| Sluitvoorziening | Dubbel schroef |
| ULC keur | Nee |
| Geschikt voor spiraalbuis | Nee |
| Inlage | Geen |
| FM keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening | M8 |
| Geschikt voor aantal buizen | 1 |
| Dempingswaarde inlage | 0 dB(A) |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Toegestane werkbelasting | 1650 N |
| Nom. diameter | DN 80 |
| Laagdikte oppervlaktebescherming | 0 µm |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Uitwendige buisdiameter | - mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | - °C |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |