Wavin BRANDMNCH AS R90 50 - 3449200050
Artikelnummer: 20636902 | Fabrikantnummer: 3449200050 | EAN: 4026294547003
Het productnummer van de fabrikant is 3449200050. Het EAN nummer is 4026294547003. Het interne artikelnummer is 20636902.
| Klasse |
Brandmanchet voor buis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wavin
Toon alle producten van Wavin |
| Serie |
AS-hulpstukken
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 110 mm |
| Buitendiameter | 80 mm |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Hoogte | 110 mm |
| Vorm | Rond |
| Afsluitsysteem | Chemisch |
| Sluiting manchet | Klem |
| Reactietemperatuur | 80 °C |
| Lengte | mm |
| Uitwendige buisdiameter | - mm |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |