Wavin Meterkastvloerplaat Standaard komo - 4209800001
Artikelnummer: 26706936 | Fabrikantnummer: 4209800001 | EAN: 8712148477768
Omschrijving
Meterkastvloerplaat Standaard KOMO
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wavin
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4209800001. Het EAN nummer is 8712148477768. Het interne artikelnummer is 26706936.
| Klasse |
Meterkastvloerplaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wavin
Toon alle producten van Wavin |
| Hoogte | 30 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 310 mm |
| Met isolatie | Nee |
| Totaal aantal doorvoeringen | 10 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product