Wavin PVC elektrobocht 90° creme 1" - 4611044000
Artikelnummer: 10413604 | Fabrikantnummer: 4611044000 | EAN: 8712148067099
Het productnummer van de fabrikant is 4611044000. Het EAN nummer is 8712148067099. Het interne artikelnummer is 10413604.
| Klasse |
Bocht installatiebuis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wavin
Toon alle producten van Wavin |
| Serie |
Elektrohulpstukken
Toon alle producten in deze serie |
| Flexibel | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Overig |
| Oppervlakte gepolijst | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Met inspectieopening en deksel | Nee |
| Kwaliteit van de oppervlaktecoating | Niet gecoat |
| Tweedelig | Nee |
| Met mof | Ja |
| Bochthoek | 90 ° |
| Voor nom. buisdiameter | 25.4 mm |
| Diameter | 25.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Radius | 0 mm |
| Model | Steken |
| Categorieën |
Installatiebuis
Installatiemateriaal |
Wavin PVC installatiebuis creme 1" L=4
Artikelnummer: 20582576
Fabrikantnummer: 4600044004
Wavin PVC elektrosok creme 1"
Artikelnummer: 10413595
Fabrikantnummer: 4610044000