Wavin PVC elektrobocht 90° creme 2" - 4611084000
Artikelnummer: 10413646 | Fabrikantnummer: 4611084000 | EAN: 8712148067181
Het productnummer van de fabrikant is 4611084000. Het EAN nummer is 8712148067181. Het interne artikelnummer is 10413646.
| Klasse |
Bocht installatiebuis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wavin
Toon alle producten van Wavin |
| Serie |
Elektrohulpstukken
Toon alle producten in deze serie |
| Flexibel | Nee |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Overig |
| Oppervlakte gepolijst | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Met inspectieopening en deksel | Nee |
| Kwaliteit van de oppervlaktecoating | Niet gecoat |
| Tweedelig | Nee |
| Diameter | 50.8 mm |
| Met mof | Ja |
| Bochthoek | 90 ° |
| Voor nom. buisdiameter | 50.8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyvinylchloride (PVC) |
| Radius | 0 mm |
| Model | Steken |
| Categorieën |
Installatiebuis
Installatiemateriaal |
Wavin PVC installatiebuis creme 2" L=4
Artikelnummer: 20638601
Fabrikantnummer: 4600084004
Wavin PVC elektrosok creme 2"
Artikelnummer: 10413655
Fabrikantnummer: 4610084000