Wavin POLY-OPH.BAND 30MM RO50 - 4228403050
Artikelnummer: 20651313 | Fabrikantnummer: 4228403050 | EAN: 8719686000106
Het productnummer van de fabrikant is 4228403050. Het EAN nummer is 8719686000106. Het interne artikelnummer is 20651313.
| Klasse |
Montageband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wavin
Toon alle producten van Wavin |
| Serie |
Bevestigingsmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 30 mm |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Geperforeerd | Nee |
| Dikte | 2 mm |
| Perforatiediameter | 0 mm |
| Aantal perforatierijen | 0 |
| Perforatiebreedte | 0 mm |
| Perforatielengte | 0 mm |
| In houder | Nee |
| Type band | Recht |
| Breukbelasting | 981 N |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bundelband montageband
Installatiemateriaal |