Weidmuller 0244220000 klemrail - 0244220000
Artikelnummer: 11036935 | Fabrikantnummer: 0244220000 | EAN: 4008190107222
Omschrijving
Weidmüller MK kroonklemmenstrook, KRG, geel, lengte 16mm, montageafmetingen 85.5mm, aderdoorsnede extra soepel 0.5 - 2.5mm², aderdoorsnede soepel met huls 0.5 - 1.5mm², aderdoorsnede massieve draad 0.5 - 4mm², nom. (meet-)stroom In 24A, nom. (meet)spanning 400V,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0244220000. Het EAN nummer is 4008190107222. Het interne artikelnummer is 11036935.
| Klasse |
Kroonklemmenstrook
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Multipin terminal strip
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 103 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Diepte | 17 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Geel |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | Directe montage |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Aantal klemposities per pool | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Hoogte | 16 mm |
| Aantal polen | 16 |
| Materiaal isolatielichaam | Duroplast |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.2 - 1.5 mm² |
| Boorgatafstand centrisch | 85 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product