Weidmuller A-series Component Terminal block, push in, dark beige, 2.5 MM², 30 V, 30 V, nu - 3030590000
Artikelnummer: 26561162 | Fabrikantnummer: 3030590000 | EAN: 4099986974319
Het productnummer van de fabrikant is 3030590000. Het EAN nummer is 4099986974319. Het interne artikelnummer is 26561162.
| Klasse |
Componentenrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Beige |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Type component | Weerstand |
| Diepte | 50.5 mm |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Breedte | 5.1 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801044 ne
Artikelnummer: 11037439
Fabrikantnummer: 1609801044
Weidmuller W-serie codering rijgklem 1635000000 ne
Artikelnummer: 12179095
Fabrikantnummer: 1635000000
Weidmuller BZT 1 za WS 10/5
Artikelnummer: 12179452
Fabrikantnummer: 1805520000
Weidmuller Marker holder (terminal) accessories none white
Artikelnummer: 20832137
Fabrikantnummer: 1805490000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801687 ne
Artikelnummer: 20834351
Fabrikantnummer: 1609801687
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801693 ne
Artikelnummer: 20834256
Fabrikantnummer: 1609801693
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 6 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20834965
Fabrikantnummer: 1527820000
Weidmuller End plate (terminal) end plate 88.25 MMX2.1 MM blue
Artikelnummer: 20833381
Fabrikantnummer: 1547700000
Weidmuller End plate (terminal) end plate 88.25 MMX2.1 MM dark beige
Artikelnummer: 20832744
Fabrikantnummer: 1547690000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801686 ne
Artikelnummer: 20832424
Fabrikantnummer: 1609801686
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833277
Fabrikantnummer: 1527770000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801691 ne
Artikelnummer: 20833747
Fabrikantnummer: 1609801691
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 1792000000 ne
Artikelnummer: 20832013
Fabrikantnummer: 1792000000
Weidmuller A-series end bracket
Artikelnummer: 20832536
Fabrikantnummer: 1991920000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20831686
Fabrikantnummer: 1527540000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20830987
Fabrikantnummer: 1527790000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833055
Fabrikantnummer: 1527570000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20832312
Fabrikantnummer: 1527880000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 2007110000 ne
Artikelnummer: 20832701
Fabrikantnummer: 2007110000
Weidmuller Cableline nummers codering rijgklem 1805880000 ne
Artikelnummer: 11490517
Fabrikantnummer: 1805880000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26561162
Fabrikantnummer: 3030590000