Weidmuller A-series Cross-Connector (terminal), plugged, orange, 32 A, number of poles: 20 - 2883800000
Artikelnummer: 26541077 | Fabrikantnummer: 2883800000 | EAN: 4064675848769
Het productnummer van de fabrikant is 2883800000. Het EAN nummer is 4064675848769. Het interne artikelnummer is 26541077.
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Oranje |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 6.1 mm |
| Aantal overbrugde klemmen | 20 |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller MCZ-serie schakelrelais DC 2 wiss.cont.
Artikelnummer: 23109078
Fabrikantnummer: 8713890000
Weidmuller THM MT30X schakelrelais DC 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 23109079
Fabrikantnummer: 8713910000
Weidmuller MCZ-serie schakelrelais nom.stuurstroomsp.207-253V ac 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 23108930
Fabrikantnummer: 8237710000
Weidmuller THM MT30X schakelrelais DC 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 23109114
Fabrikantnummer: 8790500000
Weidmuller THM MT30X schakelrelais DC 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 23109115
Fabrikantnummer: 8790520000
Weidmuller MCZ-serie schakelrelais DC 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 23108938
Fabrikantnummer: 8365980000
Weidmuller THM MT30X schakelrelais nom.stuurstroomsp.102-132V ac 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 23108942
Fabrikantnummer: 8420880000
Weidmuller MCZ-serie schakelrelais DC 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 23108951
Fabrikantnummer: 8442960000
Weidmuller THM MT30X schakelrelais DC
Artikelnummer: 23108960
Fabrikantnummer: 8499550000
Weidmuller MCZ-SERIES TRAK Relay Module, 36 V DC +25 % / -30 %, green led, 1 co contact (agsno go
Artikelnummer: 23368620
Fabrikantnummer: 8790510000
Weidmuller MCZ-SERIES TRAK Relay Module, 36 V DC +25 % / -30 %, green led, 1 co contact (agsno) ,
Artikelnummer: 23368631
Fabrikantnummer: 8713900000
Weidmuller MCZ SERIES Relay Module, 110 V DC ±10 %, green led, 1 co contact (agsno) , 250 V
Artikelnummer: 23368581
Fabrikantnummer: 8467470000
Weidmuller MCZ-SERIES TRAK Relay Module, 48 V…110 V DC +25 % / -30 %, green led, 1 no contact (ag
Artikelnummer: 23368594
Fabrikantnummer: 8574070000
Weidmuller W-Series Fuse Terminal, screw connection, dark beige, 4 MM², 6.3 A, 500 V, numb
Artikelnummer: 24149684
Fabrikantnummer: 2892900000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26541077
Fabrikantnummer: 2883800000