Weidmuller A-series Feed-Through terminal block, push in, blue, 50 MM², 150 A, 1000 V, num - 2755900000
Artikelnummer: 23472848 | Fabrikantnummer: 2755900000 | EAN: 4064675005209
Omschrijving
Feed-through terminal block, PUSH IN, blue, 50 mm², 150 A, 1000 V, Num
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2755900000. Het EAN nummer is 4064675005209. Het interne artikelnummer is 23472848.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 20 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 150 A |
| Diepte | 80.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 10 - 70 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 10 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 10 - 70 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 10 - 50 mm² |
| Hoogte | 101.5 mm |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller A-series Feed-Through terminal block, push in, blue, 50 MM², 150 A, 1000 V, num
Artikelnummer: 23472848
Fabrikantnummer: 2755900000