Weidmuller A-series Pluggable Terminal, push in, blue, 4 MM², 32 A, 800 V, number of conne - 2675970000
Artikelnummer: 23426920 | Fabrikantnummer: 2675970000 | EAN: 4050118716641
Omschrijving
Pluggable terminal, PUSH IN, blue, 4 mm², 32 A, 800 V, Number of conne
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2675970000. Het EAN nummer is 4050118716641. Het interne artikelnummer is 23426920.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.1 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Hoogte | 59.5 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Diepte | 29.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 6 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller A-series Pluggable Terminal, push in, blue, 4 MM², 32 A, 800 V, number of conne
Artikelnummer: 23426920
Fabrikantnummer: 2675970000