Weidmuller A-series Pe Terminal, push in, white, 4 MM², 800 V, number of connections: 2, N - 2734150000
Artikelnummer: 23426938 | Fabrikantnummer: 2734150000 | EAN: 4050118814248
Omschrijving
PE terminal, PUSH IN, white, 4 mm², 800 V, Number of connections: 2, N
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2734150000. Het EAN nummer is 4050118814248. Het interne artikelnummer is 23426938.
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 60 mm |
| Breedte | 6.1 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 39.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller A-series Pe Terminal, push in, white, 4 MM², 800 V, number of connections: 2, N
Artikelnummer: 23426938
Fabrikantnummer: 2734150000