Weidmuller A-series Pluggable Terminal, push in, green/yellow, 4 MM², 0 A, 800 V, number O - 2540300000
Artikelnummer: 23426664 | Fabrikantnummer: 2540300000 | EAN: 4050118552409
Omschrijving
Pluggable terminal, PUSH IN, Green/yellow, 4 mm², 0 A, 800 V, Number o
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2540300000. Het EAN nummer is 4050118552409. Het interne artikelnummer is 23426664.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 6.1 mm |
| Diepte | 53.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Nom. (meet)stroom In | 0 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 6 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller A-series Pluggable Terminal, push in, green/yellow, 4 MM², 0 A, 800 V, number O
Artikelnummer: 23426664
Fabrikantnummer: 2540300000