Weidmuller A-series Pluggable Terminal, push in, dark beige, 2.5 MM², 24 A, 800 V, number - 2898150000
Artikelnummer: 26561141 | Fabrikantnummer: 2898150000 | EAN: 4064675903246
Het productnummer van de fabrikant is 2898150000. Het EAN nummer is 4064675903246. Het interne artikelnummer is 26561141.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 36.5 mm |
| Hoogte | 103 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Beige |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Breedte | 5.1 mm |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1854490000 ne
Artikelnummer: 10468195
Fabrikantnummer: 1854490000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801044 ne
Artikelnummer: 11037439
Fabrikantnummer: 1609801044
Weidmuller W-serie codering rijgklem 1640740000 ne
Artikelnummer: 10873675
Fabrikantnummer: 1640740000
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 1854500000 ne
Artikelnummer: 20326879
Fabrikantnummer: 1854500000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801687 ne
Artikelnummer: 20834351
Fabrikantnummer: 1609801687
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801693 ne
Artikelnummer: 20834256
Fabrikantnummer: 1609801693
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 6 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20834965
Fabrikantnummer: 1527820000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801686 ne
Artikelnummer: 20832424
Fabrikantnummer: 1609801686
Weidmuller W-serie codering rijgklem 1640750000 ne
Artikelnummer: 20832305
Fabrikantnummer: 1640750000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833277
Fabrikantnummer: 1527770000
Weidmuller Plug (terminal) 2.5 MM² 8 V 24 A no.of poles: 5 dark beige,
Artikelnummer: 20830603
Fabrikantnummer: 1513680000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1609801691 ne
Artikelnummer: 20833747
Fabrikantnummer: 1609801691
Weidmuller THM MT30X codering rijgklem 1951870000 ne
Artikelnummer: 20835924
Fabrikantnummer: 1951870000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20831686
Fabrikantnummer: 1527540000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20830987
Fabrikantnummer: 1527790000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833055
Fabrikantnummer: 1527570000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20832312
Fabrikantnummer: 1527880000
Weidmuller Dekafix codering rijgklem 1907520000 ne
Artikelnummer: 20834751
Fabrikantnummer: 1907520000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20835133
Fabrikantnummer: 1527690000
Weidmuller ZQV 2.5N/4 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 4 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20869334
Fabrikantnummer: 1527590000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26561141
Fabrikantnummer: 2898150000