Weidmuller A-series Test-Disconnect terminal, push in, beige, 2.5 MM², 16 A, 400 V, number - 3111430000
Artikelnummer: 26636690 | Fabrikantnummer: 3111430000 | EAN: 4099987190916
Het productnummer van de fabrikant is 3111430000. Het EAN nummer is 4099987190916. Het interne artikelnummer is 26636690.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering langsscheiding | Zwenkbaar |
| Kleur | Beige |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Hoogte | 115 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Diepte | 50.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Met geïntegreerde testbus | Ja |
| Uitvoering dwarsscheiding | Glijdend |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 2.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 2.5 - 2.5 mm² |
| Breedte | 5.1 mm |
| Bedrijfstemperatuur | 130 - 130 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Accessories fuse holder rated cross-section: plug-in connection wem
Artikelnummer: 20418669
Fabrikantnummer: 7921570000
Weidmuller 183310 comp.steker rijgkl. best
Artikelnummer: 12179509
Fabrikantnummer: 1833100000
Weidmuller 1878560000 best/D klem
Artikelnummer: 10435585
Fabrikantnummer: 1878560000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 6 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20834965
Fabrikantnummer: 1527820000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833277
Fabrikantnummer: 1527770000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20831686
Fabrikantnummer: 1527540000
Weidmuller Test plug / terminal blocks
Artikelnummer: 20831745
Fabrikantnummer: 1991890000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20830987
Fabrikantnummer: 1527790000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 3 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20833055
Fabrikantnummer: 1527570000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20832312
Fabrikantnummer: 1527880000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 1 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20835133
Fabrikantnummer: 1527690000
Weidmuller ZQV 2.5N/4 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 4 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20869334
Fabrikantnummer: 1527590000
Weidmuller ZQV 2.5N/5 cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 5 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 20869336
Fabrikantnummer: 1527620000
Weidmuller ZQV 2.5N/2 BL
Artikelnummer: 21372542
Fabrikantnummer: 1527740000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no. of poles: 2 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 21268367
Fabrikantnummer: 2108470000
Weidmuller ZQV 2.5N/4 BL
Artikelnummer: 21372929
Fabrikantnummer: 1527780000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 6 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 21552699
Fabrikantnummer: 1527630000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 7 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 21552700
Fabrikantnummer: 1527640000
Weidmuller Cross-connector (terminal) plugged no.of poles: 8 pitch in MM: 5.
Artikelnummer: 21552701
Fabrikantnummer: 1527670000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26636690
Fabrikantnummer: 3111430000