Weidmuller THM MT30X adercodering kaartenvorm overschuiven wit - 1045620000
Artikelnummer: 20790052 | Fabrikantnummer: 1045620000 | EAN: 4032248779611
Omschrijving
Weidmüller kabel-/adercodering kaartenvorm, kunststof, wit, (lxb) 40x16mm, aderdiameter 16 - 500mm, kabeldiameter 2 - 5mm, met tekstveld, overschuiven, type middenwandig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1045620000. Het EAN nummer is 4032248779611. Het interne artikelnummer is 20790052.
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
ELS
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Middenwandig |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 40 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 16 mm |
| Transparant | Nee |
| Opdruk | Geen |
| Met tekstveld | Ja |
| Kabeldiameter | 7 - 115 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Model | Kaartenvorm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller THM MT30X adercodering kaartenvorm overschuiven wit
Artikelnummer: 20790052
Fabrikantnummer: 1045620000