Weidmuller CB kabelbundelband kunststof 7,5x365mm zwart - 1697940000
Artikelnummer: 20789944 | Fabrikantnummer: 1697940000 | EAN: 4008190883010
Omschrijving
Weidmüller kabelbinder ladderband, kunststof, zwart, bandlengte 365mm, breedte band 7.5mm, max. bundeldiameter 100mm, bandsluiting sleufraster, banddikte 0.25mm, halogeenvrij, bedrijfstemperatuur -40 - +85°C, kwaliteitsklasse polyamide (PA), brandbaarheidsklasse isolatiemateri V2,
Het productnummer van de fabrikant is 1697940000. Het EAN nummer is 4008190883010. Het interne artikelnummer is 20789944.
Aanvullende informatie
CB
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelband
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Accessories
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V2 |
| Tekststrook | Geen |
| Heropenbare sluiting | Nee |
| Banddikte | 0.25 mm |
| Breedte band | 7.5 mm |
| Bandlengte | 365 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Montagetemperatuur | 10 - 60 °C |
| Fluorescerend | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Geplastificeerd |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Bundeldiameter | 8 - 100 mm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller CB kabelbundelband kunststof 7,5x365mm zwart
Artikelnummer: 20789944
Fabrikantnummer: 1697940000