Weidmuller ClipCard Device Marking, width: 85 MM, printed characters: without, vinyl film, - 2969120000
Artikelnummer: 26635495 | Fabrikantnummer: 2969120000 | EAN: 4099986783775
Omschrijving
Device marking, Width: 85 mm, Printed characters: without, Vinyl film,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2969120000. Het EAN nummer is 4099986783775. Het interne artikelnummer is 26635495.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
ClipCard
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur | Overig |
| Transparant | Ja |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Zelfklevend | Ja |
| Magnetisch | Nee |
| Lengte | 0.05 mm |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller ClipCard Device Marking, width: 85 MM, printed characters: without, vinyl film,
Artikelnummer: 26635495
Fabrikantnummer: 2969120000