Weidmuller Component terminal block tension clamp connection 2.5 MM² 4 V 1 A, - 1868870000
Artikelnummer: 22378243 | Fabrikantnummer: 1868870000 | EAN: 4032248442423
Omschrijving
Component terminal block, Tension-clamp connection, dark beige, 2.5 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1868870000. Het EAN nummer is 4032248442423. Het interne artikelnummer is 22378243.
| Klasse |
Componentenrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Z-series
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Beige |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 43.5 mm |
| Type component | Diode |
| Hoogte | 50.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Breedte | 5.1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Component terminal block tension clamp connection 2.5 MM² 4 V 1 A,
Artikelnummer: 22378243
Fabrikantnummer: 1868870000