Weidmuller Contact Insert (industry plug-in connectors), female, 250 V, 16 A, num - 3124560000
Artikelnummer: 26698203 | Fabrikantnummer: 3124560000 | EAN: 4099987277594
Omschrijving
Contact insert (industry plug-in connectors), Female, 250 V, 16 A, Num
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 3124560000. Het EAN nummer is 4099987277594. Het interne artikelnummer is 26698203.
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Breedte | 23 mm |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Diepte | 14.6 mm |
| Hoogte | 34 mm |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Aantal polen | 16 |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekklemaansluiting |
| Met aardgeleider | Nee |
| Materiaal contact | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Diameter insteekcontact | 2.5 mm |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 2.5 mm² |
| Materiaal contact inzetstuk | Thermoplast |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | - mm² |
| Min. aantal steekcycli | |
| Aantal vermogenscontacten | |
| Aantal stuurcontacten | |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | - mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | - mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Contact Insert (industry plug-in connectors), female, 250 V, 16 A, num
Artikelnummer: 26698203
Fabrikantnummer: 3124560000
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.