Weidmuller Contact insert (industry plug-in connectors) female 690 V 40 A no. - 1023330000
Artikelnummer: 22372222 | Fabrikantnummer: 1023330000 | EAN: 4032248739479
Omschrijving
Contact insert (industry plug-in connectors), Female, 690 V, 40 A, Num
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1023330000. Het EAN nummer is 4032248739479. Het interne artikelnummer is 22372222.
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
HDC insert
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte | 34 mm |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Toegekende stootspanning | 8 kV |
| Aantal polen | 14 |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Diepte | 84.5 mm |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Nom. (meet)stroom In | 40 A |
| Hoogte | 40.6 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Materiaal contact inzetstuk | Thermoplast |
| Aantal stuurcontacten | 2 |
| Aantal vermogenscontacten | 12 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Contact insert (industry plug-in connectors) female 690 V 40 A no.
Artikelnummer: 22372222
Fabrikantnummer: 1023330000