Weidmuller Contact insert (industry plug-in connectors) male 830 V 20 A no.O - 1967250000
Artikelnummer: 22379461 | Fabrikantnummer: 1967250000 | EAN: 4032248661268
Omschrijving
Contact insert (industry plug-in connectors), Male, 830 V, 20 A, Numbe
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1967250000. Het EAN nummer is 4032248661268. Het interne artikelnummer is 22379461.
| Klasse |
Contactblok voor rechthoekige connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
HDC insert
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Breedte | 34 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Aantal polen | 8 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Toegekende stootspanning | 8 kV |
| Hoogte | 33.5 mm |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Contactuitvoering | Pen |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Materiaal contactcoating | Zilver |
| Materiaal contact | Overige koperlegeringen |
| Met aardgeleider | Ja |
| Diepte | 84.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Nom. (meet)spanning | 830 V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aantal vermogenscontacten | 6 |
| Materiaal contact inzetstuk | Thermoplast |
| Aantal stuurcontacten | 2 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Contact insert (industry plug-in connectors) male 830 V 20 A no.O
Artikelnummer: 22379461
Fabrikantnummer: 1967250000