Weidmuller Cross-connector (terminal) screwed no.of poles: 5 pitch in MM: 18 - 2004960000
Artikelnummer: 22379781 | Fabrikantnummer: 2004960000 | EAN: 4050118389647
Omschrijving
Cross-connector (terminal), when screwed in, Silver grey, 150 A, Numbe
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2004960000. Het EAN nummer is 4050118389647. Het interne artikelnummer is 22379781.
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
W-Series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Montagewijze | Schroefbaar |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geïsoleerd | Nee |
| Aantal overbrugde klemmen | 5 |
| Rastermaat | 18.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 150 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Cross-connector (terminal) screwed no.of poles: 5 pitch in MM: 18
Artikelnummer: 22379781
Fabrikantnummer: 2004960000