Weidmuller Current Transformer, detachable current transformer, output : 0(4)-20 - 1531940000
Artikelnummer: 21491127 | Fabrikantnummer: 1531940000 | EAN: 4050118337211
Omschrijving
Current transformer, detachable current transformer, Output : 0(4)-20
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1531940000. Het EAN nummer is 4050118337211. Het interne artikelnummer is 21491127.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 100 A |
| Snapbevestiging | Nee |
| Met koperrail | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1 VA |
| Secundaire nom. stroom | 0.02 A |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 10 - 10 mm |
| Breedte opening | 30 - 30 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Current Transformer, detachable current transformer, output : 0(4)-20
Artikelnummer: 21491127
Fabrikantnummer: 1531940000