Weidmuller Current Transformer, split-core current transformer - 2438480000
Artikelnummer: 21491691 | Fabrikantnummer: 2438480000 | EAN: 4050118450842
Omschrijving
Current transformer, Split-core current transformer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2438480000. Het EAN nummer is 4050118450842. Het interne artikelnummer is 21491691.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 7.5 VA |
| Met koperrail | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1500 A |
| Openingsdiameter | 80 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 120 - 120 mm |
| Breedte opening | 80 - 80 mm |
| Model | Kabelombouwstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Current Transformer, split-core current transformer
Artikelnummer: 21491691
Fabrikantnummer: 2438480000