Weidmuller Current Transformer, split-core current transformer - 2511690000
Artikelnummer: 21491716 | Fabrikantnummer: 2511690000 | EAN: 4050118527643
Omschrijving
Current transformer, Split-core current transformer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2511690000. Het EAN nummer is 4050118527643. Het interne artikelnummer is 21491716.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 50 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1 VA |
| Openingsdiameter | 18.5 mm |
| Aansluiting secundair | Kabel |
| Model | Kabelombouwstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Current Transformer, split-core current transformer
Artikelnummer: 21491716
Fabrikantnummer: 2511690000