Weidmuller Device markers Device Marking, width: 12.7 MM, printed characters: without, silver - 1033270000
Artikelnummer: 22372384 | Fabrikantnummer: 1033270000 | EAN: 4032248761852
Omschrijving
Device marking, Width: 12.7 mm, Printed characters: without, silver
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1033270000. Het EAN nummer is 4032248761852. Het interne artikelnummer is 22372384.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Device markers
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zilver |
| Halogeenvrij | Ja |
| Breedte | 12.7 mm |
| Transparant | Nee |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Zelfklevend | Ja |
| Hoogte | 24.4 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Lengte | 24.4 mm |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Device markers Device Marking, width: 12.7 MM, printed characters: without, silver
Artikelnummer: 22372384
Fabrikantnummer: 1033270000