Weidmuller TKSTSTRK SM27/8KMCNEGR DS80 - 1079480000
Artikelnummer: 23297144 | Fabrikantnummer: 1079480000 | EAN: 4032248840656
Omschrijving
Weidmüller tekststrookblad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1079480000. Het EAN nummer is 4032248840656. Het interne artikelnummer is 23297144.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
SwitchMark
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Breedte | 27 mm |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Zelfklevend | Ja |
| Hoogte | 8 mm |
| Lengte | 1 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product