Weidmuller ClipCard Device Marking, width: 85 MM, printed characters: without, polyester, - 2496770000
Artikelnummer: 23244236 | Fabrikantnummer: 2496770000 | EAN: 4050118506471
Omschrijving
Device marking, Width: 85 mm, Printed characters: without, Polyester,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2496770000. Het EAN nummer is 4050118506471. Het interne artikelnummer is 23244236.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
ClipCard
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 54 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Zelfklevend | Ja |
| Magnetisch | Nee |
| Lengte | 0.1 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller ClipCard Device Marking, width: 85 MM, printed characters: without, polyester,
Artikelnummer: 23244236
Fabrikantnummer: 2496770000