Weidmuller Diode module (power supply), - 2486070000
Artikelnummer: 22380837 | Fabrikantnummer: 2486070000 | EAN: 4050118496772
Omschrijving
Diode module (power supply), 24 V DC, 20 A, > 97% @ 24 V Input voltage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2486070000. Het EAN nummer is 4050118496772. Het interne artikelnummer is 22380837.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
PRO DM
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 32 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 125 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Hoogte | 125 mm |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Kortsluitvast | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Opgenomen vermogen | 240 VA |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 20 A |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 5 - 48 V |
| Vermogensafgifte | 466 W |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product