Weidmuller ESG Device Marking, width: 20 MM, printed characters: without, polyester, - 2005170000
Artikelnummer: 26639214 | Fabrikantnummer: 2005170000 | EAN: 4050118390810
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Device marking, Width: 20 mm, Printed characters: without, Polyester,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2005170000. Het EAN nummer is 4050118390810. Het interne artikelnummer is 26639214.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
ESG
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 20 mm |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Tekst/Belettering | Zonder opschrift |
| Zelfklevend | Ja |
| Hoogte | 8 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Lengte | 0.1 mm |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Weidmuller ESG Device Marking, width: 20 MM, printed characters: without, polyester,
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller ESG Device Marking, width: 20 MM, printed characters: without, polyester,
Artikelnummer: 26639214
Fabrikantnummer: 2005170000