Weidmuller Zdu verbindingsrijgklem 0,5-1,5MM² eendr. - 1775500000
Artikelnummer: 22377592 | Fabrikantnummer: 1775500000 | EAN: 4032248181483
Omschrijving
Feed-through terminal block, Tension-clamp connection, orange, 1.5 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1775500000. Het EAN nummer is 4032248181483. Het interne artikelnummer is 22377592.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Z-series
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 36.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Oranje |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Breedte | 3.5 mm |
| Hoogte | 51.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 1.5 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Zdu verbindingsrijgklem 0,5-1,5MM² eendr.
Artikelnummer: 22377592
Fabrikantnummer: 1775500000