Weidmuller Zdu verbindingsrijgklem 0,5-6MM² eendr. 0,5-6MM² meerdr. - 1683630000
Artikelnummer: 22377180 | Fabrikantnummer: 1683630000 | EAN: 4008190476618
Omschrijving
Feed-through terminal block, Tension-clamp connection, grey, 4 mm², 32
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1683630000. Het EAN nummer is 4008190476618. Het interne artikelnummer is 22377180.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Z-series
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.1 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Diepte | 43 mm |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Hoogte | 62 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Zdu verbindingsrijgklem 0,5-6MM² eendr. 0,5-6MM² meerdr.
Artikelnummer: 22377180
Fabrikantnummer: 1683630000