Weidmuller Zdu verbindingsrijgklem 0,5-6MM² eendr. - 1790520000
Artikelnummer: 22377677 | Fabrikantnummer: 1790520000 | EAN: 4032248261369
Omschrijving
Feed-through terminal block, Tension-clamp connection, dark beige, 4 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1790520000. Het EAN nummer is 4032248261369. Het interne artikelnummer is 22377677.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Z-series
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.1 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Beige |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Ja |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 61.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Diepte | 45.5 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 120 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 6 mm² |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Zdu verbindingsrijgklem 0,5-6MM² eendr.
Artikelnummer: 22377677
Fabrikantnummer: 1790520000