Weidmuller Fuse terminal push in 4 MM² 36 V 6.3 A G-si. 5x20 TS 35 black - 2429870000
Artikelnummer: 21752590 | Fabrikantnummer: 2429870000 | EAN: 4050118439588
Omschrijving
Weidmüller zekeringsrijgklem, zwart, (bxdxh) 6.1x68x74mm, uitvoering zekeringspatroon buiszekering 5x20mm, voedingsspanning voor defect-indica 36V, DIN-rail 35mm, spanningstype voor defect-indicatie AC/DC, uitvoering zekeringshouder (patroon overig, nom. (meet)stroom In 6.3A, aansluitpositie boven,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2429870000. Het EAN nummer is 4050118439588. Het interne artikelnummer is 21752590.
| Klasse |
Zekeringsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
A-series
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 6.1 mm |
| Hoogte | 74 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Diepte | 68 mm |
| Uitvoering zekeringspatroon | Buiszekering 5 x 20 mm |
| Soort indicatie-element voor defect-indicatie | LED |
| Spanningstype voor defect-indicatie | AC/DC |
| Uitvoering zekeringshouder (patroonhouder) | Zwenkbaar |
| Nom. (meet)spanning | 36 V |
| Nom. (meet)stroom In | 6.3 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 130 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 6 mm² |
| Voedingsspanning voor defect-indicatie | 36 - 36 V |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Fuse terminal push in 4 MM² 36 V 6.3 A G-si. 5x20 TS 35 black
Artikelnummer: 21752590
Fabrikantnummer: 2429870000