Weidmuller Fuse Terminal, screw connection, light blue, 10 MM², 30 A, number of C - 2827950000
Artikelnummer: 26636291 | Fabrikantnummer: 2827950000 | EAN: 4064675367673
Het productnummer van de fabrikant is 2827950000. Het EAN nummer is 4064675367673. Het interne artikelnummer is 26636291.
| Klasse |
Zekeringsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Soort indicatie-element voor defect-indicatie | LED |
| Uitvoering zekeringshouder (patroonhouder) | Zwenkbaar |
| Spanningstype voor defect-indicatie | DC |
| Uitvoering zekeringspatroon | Buiszekering 10,3 x 38 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 30 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 1 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 1 - 10 mm² |
| Nom. (meet)spanning | V |
| Bedrijfstemperatuur | -50 - 90 °C |
| Voedingsspanning voor defect-indicatie | 1000 - 1000 V |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller Cylindrical Fuse cartridge, photovoltaics, 1000 , 10 X 38 MM, GPV, 20
Artikelnummer: 23828776
Fabrikantnummer: 2783280000
Weidmuller Cylindrical Fuse cartridge, photovoltaics, 1000 , 10 X 38 MM, 25 A
Artikelnummer: 24081010
Fabrikantnummer: 2827990000
Weidmuller
» Meer informatie over WeidmullerArtikelnummer: 26636291
Fabrikantnummer: 2827950000