Weidmuller HDC behuizing rechthoekige connectoren ip65 B37MM H75,6MM sokkelbehuizing zij - 1003110000
Artikelnummer: 22371963 | Fabrikantnummer: 1003110000 | EAN: 4032248698042
Omschrijving
Housing industry connectors, Base housing, Side-locking clamp on lower
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1003110000. Het EAN nummer is 4032248698042. Het interne artikelnummer is 22371963.
| Klasse |
Behuizing voor rechthoekige connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
HDC enclosures
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 37 mm |
| Positie van de beugel | Basisdeel |
| Type vergrendeling | Dwarsbeugel |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Materiaal adapterplaat | Kunststof |
| Hoogte | 76 mm |
| Met wartel | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Zij |
| Uitvoering behuizing | Sokkelbehuizing |
| Met afdichting | Nee |
| Diepte | 67 mm |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP65 |
| Kleur behuizing | Beige |
| Aantal leidinginvoeringen | 1 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 125 °C |
| Aantal sparingen | 0 |
| Bevestigingswijze kabelwartel | Pg |
| Met afstandsstuk | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller HDC behuizing rechthoekige connectoren ip65 B37MM H75,6MM sokkelbehuizing zij
Artikelnummer: 22371963
Fabrikantnummer: 1003110000