Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, managed, fast/gigabit/10-gigabit ethernet, up to 28 (D - 2875590000
Artikelnummer: 26636409 | Fabrikantnummer: 2875590000 | EAN: 4064675654704
Omschrijving
Network switch, managed, Fast/Gigabit/10-Gigabit Ethernet, up to 28 (d
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Weidmuller
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2875590000. Het EAN nummer is 4064675654704. Het interne artikelnummer is 26636409.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Weidmuller
Toon alle producten van Weidmuller |
| Serie |
Industrial Ethernet
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Breedte | 440 mm |
| Montagewijze | 19" inbouw |
| Hoogte | 44 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 100Mbps SC | 0 |
| Aantal poorten 100Mbps ST | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (SX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps SC (LX) | 0 |
| Aantal poorten 1000Mbps RJ45 | 0 |
| Managebaar | Ja |
| Layer 2 | Nee |
| Layer 3 | Ja |
| Aantal max. stapelbare switches | 0 |
| Aantal poorten 10/100 Mbps M12 | 0 |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps GBIC | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal combi poorten RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Aantal overige poorten | 0 |
| Aantal poorten 100/1000 Mbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 10 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal PoE-poorten | 0 |
| Aantal poorten 100 Mbps POF | 0 |
| Aantal poorten 1000 Mbps POF | 0 |
| Aantal moduleslots | 4 |
| Diepte | 325 mm |
| Aantal poorten 10 Gbps RJ45 | 0 |
| Aantal poorten 100 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Aantal poorten 40 Gbps Mini GBIC | 0 |
| Redundante stroomvoorziening | Nee |
| Compatibel met Grade2TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Compatibel met Grade3TV volgens XP-C 90-483 | Nee |
| Max. opgenomen vermogen | W |
| Max. PoE-vermogen | W |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Weidmuller
» Meer informatie over Weidmuller
Huidige product
Weidmuller Industrial Ethernet Network Switch, managed, fast/gigabit/10-gigabit ethernet, up to 28 (D
Artikelnummer: 26636409
Fabrikantnummer: 2875590000